MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 4892001
nr 489 2001
Karmstolar
Louis XVI-stil 1800-tal, förgyllda 1 par
Utrop:
8.000 kr
Såld:
8.300 kr
måndag 8 oktober 2007